sadsad x
asdasd
Kullanım Alanları

Yapışkanlı Folyo Nedir?

    Yapışkanlı folyo plastik içerikli esneyebilen kaplanacağı eşyanın şeklini alan esnek ve çok kullanışlı bir üründür.Arka kısmı yapışkanlı olduğu için her türlü yüzeye yapışabilir.

Yapışkanlı Folyo Özellikleri

Plastik özelliğinden dolayı %100 silinebilir.

Isıya maruz kaldığı zaman esneme özelliği artmaktadır.

Örnek;Diyelimki bir masa kaplayacaksınız masanın köşe kısmını kaplamanız gerekiyor,saç kurutma makinası ile folyoyu üstten ısıtırsınız ve yapıştırma işlemini gerçekleştirirsiniz,daha sağlam ve dayanıklı olur.

Sudan ve nemden etkilenmez ve asla kavlama yapmaz.

Desenlerini zaman içinde kaybetmez.

Yapışkanlı Folyo nerelere kaplanabilir?

Ahşap,metal,mermer,cam ve fayans her türlü yüzeye yapışabilir.

Yapışkanlı Folyo Çeşitleri

Desenli ve Düz folyolar;

Bu ürünler Avrupadan ve uzakdoğu ülkelerinden temin edilmektedir,En ve Boy çeşidi ve kalınlık olarak birçok çeşitliliğe sahiptir.

Ahşap,metal,mermer ve fayans hertürlü yüzey kaplanabilir.

Cam Vitray Folyoları;

Bu ürünler Avrupadan ve uzakdoğu ülkelerinden temin edilmektedir,En ve Boy çeşidi ve kalınlık olarak birçok çeşitliliğe sahiptir.

Bu bölümdeki folyolar desenli olup yarı şeffafdır,camlara uygulanır ve uygulandığı ortam ışık alır.

Cam vitray folyolar özel tasarımları istediğiniz ölçülerde şirketimiz bünyesinde üretilmektedir.

Tasarım Folyoları

Sitemizde tasarım folyosu diye adlandırdığımız ürünler değişik özelliklere sahiptir.

Ayna Folyo...

Yazı Tahtası Folyosu...

Karbon Folyo...

Mıknatıs Folyo...

Cam için One Way Vision...

(Cama yapıştırılır içerden dışarısı gözükür,fakat dışardan içerisi gözükmez...camın dış kısmından uygulanır...)

Kadife Folyolar...

 Uygulanan ürünlerden bazı örnekler;

    

folyosepeti.com

Ev dekorasyon konusunda sadece duvarlarınızı ve eşyalarınızı güzelleştirmeniz amacı ile bulabileceğiniz ürünleri sunan folyosepeti.com tecrübeli ekibi ve bilgi birikimi ile size hizmet vermek için faliyetine 23.04.2014 tarihinde başlamıştır.

Folyosepeti.com'da bulunan tüm ürünler Avrupa'nın ve Türkiye'nin en seçkin üreticilerinden temin edilmektedir.%100 orjinaldir ve en avantajlı şekilde satışa sunulmaktadır.

Folyosepeti.com ağırlıklı olarak yapışkanlı folyoların tüm çeşitlerini son kullanıcıya ulaştırmak için kurulmuş olup bunun yanında farklı alternatifler sunabilmek için ürün gamını gün geçtikçe genişletmektedir.

Yapışkanlı folyoların dışında bulabileceğiniz ürünler;

Duvar kağıdı,duvar kağıtları,ithal duvar kağıtları,çocuk odası duvar kağıtları,kore duvar kağıtları,italyan duvar kağıtları,duvar posterleri,duvar posteri,canvas tablolar,duvar stickerleri,duvar saatleri,kendinden yapışkanlı duvar posterleri,boyanabilir duvar kağıtları,mica duvar kağıtları,taş desen duvar kağıtları,popart duvar kağıtları,ağaç desen duvar kağıtları,kadife dokulu duvar kağıtları,laptop sticker,banyo sticker,klozet sticker,priz sticker,mobilya sticker,dekota tablolar,duvar kağıdı yardımcı ürünleri,dekoratif aynalar...

Sitemizde yapışkanlı folyoların dışında en çok duvar kağıdı bulunmaktadır.Duvar kağıtları duvarlarınız için vazgeçilmez bir dekorasyon malzemesi olup çok uzun yıllardır üretimi ve satışı yapılmaktadır.Duvar kağıtları kadife dokulu duvar kağıdı,vinly dokulu duvar kağıdı,taş desen duvar kağıdı,ağaç desen duvar kağıdı,popart duvar kağıdı,italyan duvar kağıdı,ithal duvar kağıdı,kore duvar kağıdı,mica duvar kağıdı diye desen ve üretildiği yer bakımından bir çok çeşide ayrılmaktadır,aynı zamanda duvar kağıdı uygulamasında ihtiyacınız olabilecek duvar kağıdı masası,duvar kağıdı fırçası,duvar kağıdı tutkal fırçası,decotric duvar kağıdı yapıştırıcısı,decotric wallpaper paste,duvar kağıdı ek yeri yapıştırıcı,duvar kağıdı makası,ragle,duvar kağıdı sökücü,ovalit...gibi birçok işinize yarayabilecek ürünü bulabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.